Послуги хмарного цод

Віртуальний дата-центр в хмарі

Віртуальний дата-центр – це комплекс віртуальних ресурсів, який дозволяє створити надійну IT-інфраструктуру для вашої компанії. При використанні віртуального дата-центру ви отримуєте повну свободу в побудові будь-яких IT-ландшафтів без зайвих грошових витрат і втрати часу.

Віртуальний ЦОД, створений на базі платформи VMware / Hyper-V, забезпечить ваш комфорт і безпеку даних вашої компанії. Оренда дата-центру в хмарі включає: – набір віртуальних ресурсів, таких як процесори, пам’ять, місце на диску, мережеві ресурси; – можливість самостійно змінювати «ландшафт» вашого хмарного ЦОД; – можливість розширювати або зменшувати вашу IT-інфраструктуру за лічені години.

Віртуальний виділений сервер

Віртуальний виділений сервер – це можливість працювати на наданій платформі, створеній на базі гипервизора Vmware/Hyper-V/KVM. Орендуючи частину сервера дата-центру, ви отримуєте повний контроль і управління над вашими віртуальними серверами.

Це дозволяє:

 • самостійно створювати віртуальні сервери;
 • змінювати їх конфігурації;
 • вмикати / вимикати сервери;
 • встановлювати на ваші сервери будь-яку ОС;
 • керувати конфігураціями мережі.

Віртуальна СЗД

Віртуальна СЗД – це можливість розміщувати будь-які масиви інформації. Доступ до них може здійснюватися як через Інтернет, так і за допомогою окремих каналів зв’язку. СГД можливо підключити як для хмарного дата-центру, так і для наземного ЦОД.

Орендуючи дисковий простір, ви отримуєте надійну і доступну інфраструктуру для зберігання ваших даних.

Оплата оренди залежить тільки від фактично використаного вами обсягу на диску. Це дозволяє вам змінювати розміри дискового простору відповідно до ваших потреб.

Backup as a Service

Backup as a Service – це послуга резервного відновлення і копіювання інформації, яка забезпечить збереження ваших даних. Як це працює? У захищеній інфраструктурі встановлені сервери зберігання даних і агенти, що забезпечують інтеграцію з віртуальною і / або фізичною інфраструктурою, а також прикладним програмним забезпеченням. Обмін командами і звітами між керуючим сервером і серверами зберігання даних відбувається через Інтернет по захищеному каналу SSL / TLS. Вартість послуги залежить від кількості і типу даних, що захищаються. Оплата відбувається щомісячного, що дає вам можливість змінювати кількість інформації, що зберігається в залежності від ваших потреб.

Desktop As A Service

Desktop As A Service – це персональна віртуальна робоча станція. Послуга, яка дозволить вам організувати робоче місце в найкоротші терміни без додаткових витрат.

DaaS дозволяє:

 • надати вже готове віртуальне робоче місце;
 • налаштувати робочу станцію під свої завдання кожному користувачу;
 • отримати доступ до всього, необхідного для роботи, програмного комплексу кожному користувачу.

Робота з віртуальною робочої станцією дає можливість надати доступ до повноцінного робочого місця в будь-якій точці світу.

ЩО ТАКЕ Віртуальний дата-центр в хмарі

Самообслуговування на вимогу. Висока еластичність (гнучкість) сервісів. Облік споживання ресурсів і оплата за фактом використання. Технологічність. Відмовостійкість та високий рівень доступності. Усі ці вислови характеризують наші хмарні центри обробки даних!

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ НАШИХ ДАТА-ЦЕНТРІВ

 • Рівень надійності:  не нижче TIER 3
 • Потужність:  1+1 МВт та більше
 • Безперебійше живлення:  2N
 • Клімат:  N+1, з freecooling
 • Безпека:  газова система пожежогасіння та системи раннього виявлення, система моніторингу фізичної інфраструктури

Платформа VMware / Hyper-V / KVM

Сервісдеск та технічна підтримка 24х7

Система моніторингу та охорони середовища

Обладнання компаній А-брендів